Merak Edilen Konular

 

  • Ürünlerinizde hijyen kurallarının ne kadarına uyuyorsunuz?

Cevap : Ürünlerimizin yapımında Temizlik ve Tazelik kurallarına önemle uyulmaktadır.

 

  • Kullandığınız malzemelerin tazeliği ve kalitesi nasıldır?

Cevap:  macaronca nın temel ilkesi, tatlı yerken keyif almakla beraber, vücudumuzun faydalanmasını da sağlamaya çalışmaktır. Malzemeler seçilirken ve temin edilirken bu doğrultuda hareket edilip, sektöründeki en iyi firmalardan ürünler alınmaktadır.
 

  • Ürünlerinizde kullanılan renk maddesinin sağlığa zararı varmı?

Cevap :  Gıda boya maddesi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve sağlık açısından kesinlikle zararlı değildir.

 

  • Siparişimi nasıl verebilirim ?

Cevap:  Kişi sayısını, istediğiniz ürün ve  modeli belirleyip; teslimat adresi, tarih ve irtibat bilgilerinizle beraber, ’’info@macaronca.com’’ adresine mail yoluyla veya 0 537 489 66 80 numaralı telefondan direk iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca siparişinizi; size ulaşmasını istediğiniz tarihi, adet sayısını ve yoğunluğumuzu göz önünde bulundurarak, en az 1- 3  hafta önce kararlaştırmış olmamız gerekmektedir.

 

  • Sitenizdeki tüm ürünler kargo ile teslimata uygunmudur ?

Cevap : Keşke bu mümkün olabilse idi.. Kargo ile gönderime uygun ürünlerimiz; Macaron, şeker hamuru kaplamalı Cupcake, Kurabiye ve Dulce De Leche (süt reçeli) dir.
 

  • Kargo ile gönderilen ürünlerde kırılma veya bozulma riski varmıdır ?

Cevap : Ürünlerin, lezzet veya kimyasal olarak bozulmaları olanaksızdır. Çünkü, sizin istediğiniz tarih, belirtilen tüketim süresi  ve  kargo ulaşım süreleri  dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Fakat, paketlemede çok titizlenilmesine rağmen; özellikle, çok narin ve kırılgan bir yapıya sahip  macaron un kusursuz hali ile size ulaşması mümkün olamıyor. Çatlamalar oluyor. Diğer ürünlerde bu risk çok çok az. Siparişlerinizde bunu göz önünde bulundurmalısınız.

 

  • Ürünlerinizin tümünün fiyat bilgileri neden verilmemiş ? Çok mu pahalı ?

Cevap : Fiyatları verilmemiş ürünler, kesinlikle pahalı olduğundan değil, tamamen kişiye özel tasarlanacak ürünlerdir. Dolayısı ile, kullanılan malzemeler ve süslemeler fiyat sabitlemeyi olanaksız kılıyor. Fiyatı verilen ürünler de, aynı kalitede ve aynı özenle yapılır. macaronca  zaten butik ve sipariş üzerine çalışır.
 

  • Fiyatlarınıza teslimat ücretleri dahil mi ?

Cevap :Teslimat bölgelerine göre, teslimat masrafları değişken olduğu için dahil değildir.
 

  • Siparişlerde ödeme şekli nasıldır?. 

Cevap : Ödeme şekli banka havalesi ile  yapılabilmektedir.